nauka pływania / treningi sportowe

Lekcje pływania / treningi sportowe

Uprawianie sportu ma bardzo dobry wpływ na naszą kondycję fizyczną oraz psychiczną. Ciało nie poddawane bodźcom wynikającym z poruszania się wiotczeje, traci sprawności ruchowe czyli kondycję fizyczną. Ponadto brak ruchu prowadzi do licznych schorzeń, a co za tym idzie również do słabej kondycji psychicznej człowieka. Dlatego bardzo ważną, niestety często zaniedbywaną rzeczą jest ruch. Każda forma aktywności fizycznej, w tym lekcje pływania, ma pozytywny wpływ na nasz organizm.

Pływanie jest jedną z najlepszych aktywności fizycznych dla naszego organizmu. Oprócz tego, że działa na cały nasz organizm (równomiernie rozwija wszystkie mięśnie) to dodatkowo jest jednym z najmniej kontuzyjnych sportów. Dodatkowo przebywanie w wodzie rozluźnia, wycisza i uspokaja.

Oferujemy: lekcje i doskonalenie pływania oraz treningi sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także lekcje dla firm.

Lekcje pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Oferujemy lekcje od podstaw, dostosowane do preferencji, umiejętności oraz możliwości fizycznych kursantów. Każda osoba jest inna – jedni mają wyjątkowe predyspozycje do pływania inni boją się wody. Dzięki indywidualnemu podejściu nauczymy pływać każdego, zarówno dzieci w wieku przedszkolnym jak i seniorów, którzy postanowili pokonać swój strach do wody.

Uczymy dzieci już od 5 roku życia – wiemy jak ważny jest ruch dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka.

Oferujemy lekcje pływania indywidualne lub grupowe.

Doskonalenie pływania dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Oczywiście bardzo lubimy uczyć pływania od podstaw (możemy mieć wtedy pewność, że nasi uczniowie nie nabierają złych nawyków), ale bardzo chętnie przyjmujemy również osoby posiadające podstawy, które chcą nauczyć się nowych styli lub pracować nad doskonaleniem swojej techniki pływania.

Lekcje pływania dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Treningi sportowe dla osób zaawansowanych

Jeżeli ktoś jest zaawansowanym pływakiem, potrzebuje szlifu techniki pływania, motywacji do treningów lub chce się przygotować do zawodów (Masters czy innych) to dobrze trafił. Każdemu ułożymy trening dostosowany do jego potrzeb, po czym podczas spotkań wyeliminujemy ewentualne błędy popełniane przez zawodnika oraz sprawdzimy postępy i poprowadzimy do upragnionego zwycięstwa.

Z nami podium jest bliżej niż myślisz.

Scroll to top