Instruktor pływania Włochy / Ochota

instruktor pływania Włochy / Ochota

Łukasz Mucha – certyfikowany instruktor pływania (uprawnienia nr 24101). Jest właścicielem szkoły pływania Swimlite. Pływanie, z którym jest związany od najmłodszych lat to jego pasja. Dlatego prowadząc szkołę pływania łączy przyjemne z pożytecznym.

Jego drugą pasją jest żeglarstwo. W wolnych chwilach pływa jako oficer na żaglowcu  Fryderyk Chopin.

Julia Chilewska – licencjonowany instruktor pływania oraz ratownik wodny z patentem motorowodnym. Pracuje zarówno z najmłodszymi jak i z dorosłymi. Pływanie to jej pasja, z zaangażowaniem i w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę innym.

Kamil Kowalczyk – Absolwent Uniwersytetu w Radomiu, Wydziału nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej, kierunek Fizjoterapia. Niewątpliwie wykształcenie kierunkowe związane z kulturą fizyczną jakie nabył nasz instruktor ułatwia przekazywanie wiedzy w sposób rzetelny. Ratownik wodny od 2015 r. reprezentujący Środowiskowo-Lekarskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wiele sezonów spędzonych w charakterze ratownika ukształtowało Kamila jako odpowiedzialną i godną zaufania osobę. Instruktor pływania posiadający 4 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Doświadczenie, pasja oraz chęć ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji powodują, że Kamil jest świetnym instruktorem.

Łukasz Wrzał – Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, kierunek Wychowanie Fizyczne. Poza pracą w jako instruktor pływania jest również ratownikiem wodnym.
Studia o charakterze sportowym zaszczepiły w nim pasję do pływania, przez co stara się ciągle podnosić swoje kompetencje w tym zakresie i przekazywać swoją wiedzę w przystępny sposób dalej.

Aleksandra Ciupa – instruktor pływania z 10-letnim stażem klubowym, była zawodniczka bydgoskiej Astorii oraz ‚Piętnastki’. Tysiące przepłyniętych kilometrów oraz setki godzin spędzonych w wodzie, pozwoliły jej na zdobycie specjalistycznej wiedzy na temat pływania i doświadczenia, którym teraz chce się dzielić z każdym kursantem. Na co dzień fanka lotnictwa, z którym jest zawodowo związana. Uśmiech, dobra zabawa oraz ciężka praca to jej przepis na sukces.

Instruktor pływania Warszawa Ochota

Zbigniew Horosz – instruktor i trener II klasy pływania. Wiele lat pływał zawodniczo w randze ogólnokrajowej co daje mu ogromne doświadczenie i wiedzę niezbędną do profesjonalnego nauczania pływania.

Maksymilian Macioszek – instruktor pływania studiujący fizjoterapię na AWF Warszawa. Przez ostatnie ponad 7 lat wyczynowo trenował pływanie m.in. w klubie UKP Polonia Warszawa. Wielokrotny finalista Mistrzostw Polski juniorów.
Od zawsze pływanie było jego pasją, którą chciałby się dzielić ze wszystkimi.

Kacper Mierzejewski – swoją przygodę z pływaniem rozpoczął ponad 10 lat temu. Jest ratownikiem, instruktorem pływania i czynnym zawodnikiem sportowego ratownictwa wodnego. Na swoim koncie posiada medale Mistrzostw Polski i Europy w sportowym ratownictwie wodnym, ale i cenne doświadczenia z życia ratownika.

Scroll to top